fbpx

Holandia

Przeglądaj dostępne oferty i skontaktuj się z nami w sprawie szczegółówNajpopularniejszy kierunek dla osób szukających pracy za granicą.

Kliknij w miniaturkę oferty żeby dowiedzieć się więcej!

Kraj tulipanów to dom i miejsce pracy dla ponad 150 tys. W tym stosunkowo małym kraju to już duża i silna, a przy tym stale powiększająca się społeczność.

I nic w tym dziwnego – Holandia przyciąga na wiele sposobów.

Osoby ceniące sobie w pracy tymczasowej aspekt turystyczny na pewno docenią piękną architekturę, zarówno rustykalną, jak i wielkomiejską, zwłaszcza w Rotterdamie, Amsterdamie czy Den Bosch. W licznych muzeach i galeriach można odnaleźć prawdziwe perły sztuki, w tym słynnego niderlandzkiego malarstwa.
A może wolisz bardziej aktywne sposoby spędzania wolnego czasu? Holandia słynie ze świetnej infrastruktury sportowej, np. piłki nożnej lub holenderskiego kick-boxingu. A może wypad nad morze po tygodniu pracy? Czemu nie, skoro nawet najdalej wysunięte na południe regiony dzieli od morza raptem 200km, co jest niewielkim dystansem na świetnych holenderskich drogach.

Jeśli zaś chodzi o holenderski rynek pracy, to choć kojarzy się głównie z projektami sezonowymi w ogrodnictwie lub w rolnictwie, przyjmie również pracowników produkcji, logistyki lub na stanowiska wyspecjalizowane. Wielu Polaków, którzy odnaleźli się w holenderskim społeczeństwie i pokonali barierę językową, radzi sobie znakomicie również w usługach.

Dominujące tutaj nastawienie projektowe umożliwia nam jako agencji łatwe przeprowadzanie naszych współpracowników przez kolejne etapy rozwoju zawodowego. Holandia to atrakcyjny kierunek, niezależnie od poziomu doświadczenia czy znajomości języków obcych.