fbpx

Niemcy

Przeglądaj dostępne oferty i skontaktuj się z nami w sprawie szczegółówNiemcy – nie tylko stanowiska podstawowe, ale też silny przemysł i coraz szerzej otwierający się na Polaków rynek usług. Nasi Zachodni sąsiedzi mają wiele do zaoferowania.

Kliknij w miniaturkę oferty żeby dowiedzieć się więcej!

Czego się spodziewać po pracy w Niemczech? 

Wynagrodzenia są tu naprawdę wysokie, zwłaszcza w porównaniu z relatywnie niskimi kosztami życia. Podstawowe produkty codziennego użytku są tutaj ok. 10-20% tańsze niż w Holandii. Nieruchomości łatwiej dostępne i również zauważalnie tańsze, już na etapie zakwaterowania agencyjnego.

Wszyscy współpracownicy Mupol mogą liczyć na najwyższą jakość zakwaterowania, ale warto wspomnieć, że tutejszy rynek nieruchomości wciąż stwarza możliwości dla osób, które chcą wynająć coś na własną rękę, same lub ze znajomymi. Po ustabilizowaniu swojej sytuacji zawodowej, własne mieszkanie to świetne rozwiązanie długo- lub nawet krótkoterminowe.

Jeśli szukasz pracy na dłużej lub myślisz o pozostaniu za granicą na stałe, ale również jeśli szukasz prac tymczasowych – skontaktuj się z nami.

Z Mupol Polska pracę w Niemczech znajdziesz zarówno nie posiadając doświadczenia i kwalifikacji, jak i na bardziej wymagających, wyspecjalizowanych stanowiskach.