Niemcy

Przeglądaj dostępne oferty i skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów

Niemcy – silny przemysł i coraz szerzej otwierający się na Polaków rynek usług. Nasi Zachodni sąsiedzi mają wiele do zaoferowania.

Wynagrodzenia są tu naprawdę wysokie, zwłaszcza w porównaniu z relatywnie niskimi kosztami życia. Podstawowe produkty codziennego użytku są tutaj ok. 10-20% tańsze niż w Holandii. Nieruchomości łatwiej dostępne i również zauważalnie tańsze, już na etapie zakwaterowania agencyjnego.

Jeśli szukasz pracy na dłużej lub myślisz o pozostaniu za granicą na stałe, ale również jeśli szukasz prac tymczasowych – skontaktuj się z nami.

Z Mupol Polska pracę w Niemczech znajdziesz zarówno nie posiadając doświadczenia i kwalifikacji, jak i na bardziej wymagających, wyspecjalizowanych stanowiskach.

I nic w tym dziwnego – Holandia przyciąga na wiele sposobów. 

Co prawda koszty życia są tu nieco wyższe niż w Niemczech czy w Austrii, ale jest to sowicie rekompensowane przez stosownie większe wypłaty tygodniowe. A częstotliwość wypłat też może mieć znaczenie, zwłaszcza na początku współpracy.

Wszyscy współpracownicy Mupol mogą liczyć na najwyższą jakość zakwaterowania, ale warto wspomnieć, że tutejszy rynek nieruchomości wciąż stwarza możliwości dla osób, które chcą wynająć coś na własną rękę, same lub ze znajomymi. Po ustabilizowaniu swojej sytuacji zawodowej, własne mieszkanie to świetne rozwiązanie długo- lub nawet krótkoterminowe.

Osoby ceniące sobie w pracy tymczasowej aspekt turystyczny na pewno docenią piękną architekturę, zarówno rustykalną, jak i wielkomiejską, zwłaszcza w Rotterdamie, Amsterdamie czy Den Bosch. W licznych muzeach i galeriach można odnaleźć prawdziwe perły sztuki, w tym słynnego niderlandzkiego malarstwa.
A może wolisz bardziej aktywne sposoby spędzania wolnego czasu? Holandia słynie ze świetnej infrastruktury sportowej, np. piłki nożnej lub holenderskiego kick-boxingu. A może wypad nad morze po tygodniu pracy? Czemu nie, skoro nawet najdalej wysunięte na południe regiony dzieli od morza raptem 200km, co jest niewielkim dystansem na świetnych holenderskich drogach.

Jeśli zaś chodzi o holenderski rynek pracy, to choć kojarzy się głównie z projektami sezonowymi w ogrodnictwie lub w rolnictwie, przyjmie również pracowników produkcji, logistyki lub na stanowiska wyspecjalizowane. Wielu Polaków, którzy odnaleźli się w holenderskim społeczeństwie i pokonali barierę językową, radzi sobie znakomicie również w usługach.

Dominujące tutaj nastawienie projektowe umożliwia nam jako agencji łatwe przeprowadzanie naszych współpracowników przez kolejne etapy rozwoju zawodowego. Holandia to atrakcyjny kierunek, niezależnie od poziomu doświadczenia czy znajomości języków obcych.