Agencje pracy

W Mupol Polska zapewniamy możliwości pracy w kilku krajach, w różnych sektorach i na wielu stanowiskach. Nie byłoby to możliwe bez ścisłej współpracy z naszymi zaufanymi partnerami.

Rzetelność, profesjonalna obsługa, stabilność zatrudnienia i jakość zakwaterowania – oto najważniejsze czynniki, którymi kierujemy się selekcjonując naszych kontrahentów.

Informacje od której agencji pochodzi dana oferta łatwo odnajdziesz na naszej stronie.

Czołowy i najważniejszy partner Mupol Polska, Mupol Personelsdiensten to holenderska agencja zatrudnienia istniejąca na rynku już od 2006 roku.

Mupol posiada certyfikat NBBU (Nederlandse Bond voor Bemiddeling van Uitzendondernemingen) oraz korzysta z CAO NBBU (zbiorowy układ pracy), co gwarantuje przestrzeganie norm dotyczących płatności, okresu próbnego, urlopów, a także zawarcia i zerwania umowy.

Wszystkie mieszkania podlegają normom SNF (Sichting Normering Flexwonen).

W Mupol PD nasze samochody wyposażone są w nawigację satelitarną oraz tzw. czarną skrzynkę, rejestrującą przejechane kilometry.

Nasz partner w Austrii, firma Atpol, to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy specjalizująca się w pracach w sektorze budowlanym i przemyśle stalowym.

Firma Atpol przestrzega wszystkich standardów zatrudnienia charakterystycznych dla rynku austriackiego, w tym wypłacania wysokich diet, 13 i 14 pensji oraz zatrudnienia tylko w oparciu o austriacką umowę o pracę.

Każdy fachowiec posługujący się językiem niemieckim może liczyć na najwyższą jakość gwarantowaną przez Atpol.

Jeden z niemieckich potentatów na rynku pracy, firma Schneuing, posiada liczne oferty pracy w różnych sektorach.

Zwłaszcza warunki współpracy w przemyśle specjalistycznym oraz usługach pozostawiają konkurencję daleko w tyle.

Niemiecka agencja pracy ukształtowana i budowana w znacznej mierze przez Polaków doskonale znających realia pracy za granicą z własnego doświadczenia.

Z firmą Lupa Personal podejmiesz pracę na stanowiskach specjalistycznych i budowlanych.